Правила обміну електронних валют


Як правильно вказати комісію під час переказу Bitcoin

Для цього потрібно подивитися та оцінити з якою комісією транзакції перебувають у вершині черги непідтверджених транзакцій, після чого вказати під час переказу таку саму комісію. Відкриваємо графік , що показує структуру непідтверджених транзакцій. У верхівці відображені транзакції з найвищою комісією, які скоро будуть включені до найближчого блоку, нижче йдуть транзакції з меншою комісією. Комісія вимірюється в sat/byte, а по осі Y (вгору) відображено кількість непідтверджених транзакцій. Ви просто дивіться, які комісії в самому верху графіка та при переказі встановлюєте таку саму комісію, і ваша транзакція з великою ймовірністю потрапить до найближчого блоку. Також чим довше висить непідтверджена транзакція, тим більше вона набирає вагу і наближається до підтверджень, але особливо не розраховуйте на цей фактор як прискорення.
https://vilcov.com/workterms.php#p1

Зависла транзакція Bitcoin

Для прискорення транзакції біткоін, що зависла, існують платні але ефективні сервіси https://pushtx.btc.com, https://viabtc.com/tools/txaccelerator. За прискорення транзакції беруть від 20 $. Якщо ж транзакція об'ємна, має ланцюжок непідтверджених входів, або транзакція з множинними входами, тоді плата за прискорення може зрости до 30...50$. Мережа Bitcoin здатна пропускати 1 Мб інформації кожні 10 хв, це приблизно 7 транзакцій на секунду, на всіх жителів Землі. Коли заявок на перекази більше, ніж мережа може пропустити, ці заявки стають у чергу ( mempool ). Таким чином, транзакція "зависає", чекаючи на свою чергу. Тим часом попереду відбуваються транзакції з вищою комісією. Як приклад, уявіть собі автобусну зупинку, на яку постійно приходять пасажири - іноді потік більший, іноді менший. Автобус ходить кожні 10 хв і здатний взяти із собою лише певну кількість пасажирів. Заходять ті, хто платить більше за проїзд. Іншим залишається чекати, коли пасажиропотік зменшиться (вночі або у вихідні дні) або платити більше, щоб потрапити в автобус серед перших. Щоб проштовхнути завислу транзакцію Bitcoin, яка ніяк не зараховується на ваш гаманець, потрібно зробити переказ з вашого гаманця на наступний гаманець і обов'язково з підвищеною комісією. Назвемо ваш гаманець Адреса1, а наступний ваш гаманець Адреса2. Таким переказом, ви прискорите зарахування на Адресу1, і BTC залишаться на Адресі2. Тут слова гаманець, рахунок, адреса - означають те саме. Користувач Bitcoin може мати необмежену кількість адрес. Прискорити таким способом транзакцію Bitcoin може тільки власник гаманця. Просто зробіть переказ із завислого Адреса1 на Адреса2 із зазначенням комісії, яка вище рекомендованої.
Причини непідтвердженої (завислої) транзакції Bitcoin:
- Високе завантаження мережі Bitcoin, що видно по графіку mempool наприклад за останні 2 дня. Під словами "високе завантаження" треба розуміти, що якщо за останній рік графік показує завантаження в середньому 40 тис. транзакцій, що очікують, а сьогодні 120 тис. і це означає, що завантаження в 3 рази більше звичайного.
- При цьому була вказана дуже низька комісія за переказ. У мережі Bitcoin потрібно платити за можливість записати інформацію у Blockchain. Чим більше інформації ми хочемо записати, тим більша ціна. Найбільш типова транзакція з Адреса1 на Адреса2 і сдача на Адрес1 має розмір 258 байт. При цьому сума не має значення - транзакція на суму 1 грн коштує стільки ж, як і транзакція на 1 млн. доларів. Транзакція із 2-ма, 3-ма, 58-ми адресами буде мати більшу вагу. Комісія за транзакцію виражається у співвідношенні Bitcoin за байт, або частіше використовується співвідношення Сатоши /Байт. Сатоши - це одна стомільонна частина Bitcoin, тобто - 0.00000001 BTC. Цей графік показує структуру навантаження мережі. Якщо середньорічне значення mempool було ~40 тис непідтверджених транзакцій, то це були транзакції з комісією ~10 sat/byte. За статистикою 2017 року можна сказати, що комісія нижче 10 sat/byte вважалася низькою.
- Нарешті, останньою причиною вашої транзакції, що зависла, може бути наявність непідтверджених транзакцій - це коли ви перевели гроші, які вам ще не зараховані (0 підтверджень мережі Bitcoin), і при переказі ви вказали низьку або середню комісію.
Також можна просто чекати, поки транзакція або проведеться або скасується. Час скасування непідтвердженої транзакції в гаманці blockchain до 30 діб, і компанія blockchain може змінювати ці параметри. До 05.2017 було 3 доби. Час скасування непідтвердженої транзакції у гаманці bitcoin core необмежений.
Ось позиція компанії Blockchain: Якщо Ваша транзакція затримується в мережі як не підтверджена, то може статися одне з двох. Або Вашу транзакцію через деякий час підтвердять у мережі (на це може піти від одного до семи днів), або вона буде відкинута. Що відбувається, коли транзакція відкидається мережею? Через те, як влаштована мережа біткойн, кошти завжди містяться або на одній адресі, або на іншій. З таким некастодіальним гаманцем, як Blockchain.info це завжди так, без посередників. На блокчейні записана вся історія всіх транзакцій у мережі біткойн, так що транзакція зникає з блокчейну та з історії транзакцій усередині Вашого гаманця, коли вона стає відкинутою. З практичної точки зору вона ніколи і не існувала. Це означає, що кошти залишаються на тій адресі, з якої вони спочатку були надіслані. Якщо Ви є одержувачем, Вам потрібно звернутися до відправника, оскільки кошти залишилися у нього.
Від себе додам, що не можна на 100% відразу вірити повідомленню про відміну транзакції. Не поспішайте вдруге переказувати гроші клієнту. Ви ризикуєте зробити 2 перекази на адресу одержувача. Або якщо ви довіряєте одержувачу, можна зробити повторний переказ, але при цьому контролювати обидві транзакції. Якщо обидві транзакції будуть проведені, можна попросити потім одержувача повернути одну із сум.
https://vilcov.com/workterms.php#p2

Як відкрити BTC гаманець та почати користуватися Bitcoin

Коротко: створити тут гаманець і користуватися web версією. Обов'язково, прив'язати e-mail та номер телефону, встановити 2-й пароль та фразу відновлення. Тобто - пройти всі етапи налаштувань. Обов'язково встановити антивірус. Особисто відомі клієнти, які знехтували цими правилами, і вірус украв 30 тис. доларів відразу після поповнення балансу на blockchain.
Якщо ж хочете автономність, маєте 500 Гб вільного дискового місця (станом на 03.2022), і вас не бентежить безперервна робота диска на зношування і завантаження Internet каналу, тоді можна скачати повного клієнта Bitcoin Core. Таким чином, ви створите власний незалежний торент вузол, який допомагатиме обробляти транзакції по всьому світу. Ставити краще в c:\btc, d:\btc і саму програму, і блоки, і обов'язково скопіювати wallet.dat в надійне місце.
Далі ми розглянемо 2 основних способи управління біткоінами, через blockchain.info і через програму BitCoin Core. Користуючись блокчейном, треба усвідомлювати, що сайт blockchain.info - це просто один з великої кількості сайтів у Internet, який можуть несподівано закрити. Адже ж одного разу вже закрили були libertyreserve.com , і вже з 05.2013 користувачі замість своїх балансів побачили ось цю яскраву картинку на головній сторінці сайту. Закрили також 07.2017 і btc-e.com . Наш сервіс втратив по 5000 $ на кожному з сайтів, в інших користувачів рахунок йде на десятки і сотні тисяч доларів. Залишилася тільки історія про Liberty Reserve, btc-e та Mt.Gox який також закрився. !up 25.11.2018 wex.nz теж нарешті закрили. Коли закриють наступний USDT - питання лише часу.
Завтра можуть закрити й Blockchain. Визнають винним у фінансуванні тероризму, ІДІЛ або просто звинуватять у відмиванні грошей. Щоб історія не повторилася з гаманцем на Blockchain.info, вам краще самостійно згенерувати власну незалежну адресу BTC. Після цього, можна імпортувати приватний ключ цієї адреси в будь-яку програму, гаманець Blockchain, Bitcoin Core та інші. Було багато випадків, коли сайт Blockchain.info висів/глючив і неможливо було переказати BTC, і доводилося імпортувати цей ключ у Bitcoin Core, для переказу без блокчейна. Обмінник же не може простоювати через якийсь там блокчейн. Ми згенерували кілька гаманців, серед них був 12345678932gNZNABzjRy99XyzVR3yhQ34. Приватні ключі від цих гаманців були імпортовані і в Bitcoin Core, і в різні облікові записи гаманців Blockchain.info
Копії приватних ключів потрібно надійно зберігати по-перше для того, щоб інформація не зникла від часу, а по-друге для того, щоб ніхто не зміг скористатися цією інформацією. Для цього треба зробити кілька копій на різних носіях, бажано під пароль winrar від 30 символів, і залишити на зберігання в різних місцях. Поганий варіант - це коли гаманець працює на комп'ютері, а флешка з ключами лежить у цій же кімнаті. Існує багато ризиків одночасно втратити і те, й інше (крадіжка, пожежа, обшук). Довжина приватного ключа 51 буквено – цифровий символ, тому можна навіть на папері роздрукувати та залишити на зберігання в непомітному місці.
https://vilcov.com/workterms.php#p3

Як згенерувати свій власний Bitcoin гаманець

Скачуємо програму Vanitygen. Пропоную вам те, що сам перевірив. Розпаковуємо в с:\vanitygen. Також доступно з офіційного сайта. Обговорення необовʼязкове. Налаштовуємо файли 1.bat, 2.bat - для цього редагуємо рядок:
oclvanitygen.exe -d 0 -o !res1.txt 1777
- 0 або 1 це номер процесора (GPU/CPU), який буде генерувати гаманець. Можливо знадобиться додати рядок -p 0, номер платформи (0 або 1). Щоб побачити список всіх параметрів, запустіть із командного рядка просто oclvanitygen.exe
- !res1.txt та !res2.txt це файли, куди записувати результат. У файл є сенс записувати, коли ваш комп'ютер працює місяць у пошуку гарного гаманця, щоб не втратити результати, коли світло вимикають.
- 1777 - це початок вашого Bitcoin гаманця, будь-яке своє слово, починаючи тільки з одиниці і адрес не може містити 0, l, O, I. Наш сервіс використовує згенеровані гаманці 12345678932gNZNABzjRy99XyzVR3yhQ34 і 1stAdmin2Y2AFfsf9t4Xcnr2uJva8NdTR. Інші приклади: 1Lucky*, 1Boat, 1Dice*, 1changem*. Можна навіть налаштувати Vanitygen на підбір повної Bitcoin адреси, ось деякі цікавинки. Але це все теорія, на практиці не варто витрачати час на такі експерименти - надто мала ймовірність підібрати пароль до гаманця і отримати його біткоїни. Отже, запустили-одержали, можна спробувати і без параметрів: vanitygen.exe 1Cat
Address: 1Cate9VZHydaVgqM6vqUFC8mNSTtYcsKrB
Privkey: 5JdT3vpFs3biXdwHzY3F84qpfpvPagYxUqNCmgYUSU9v4Wn55UA
Значення Address можна давати всім. Privkey - це приватний ключ, зберігати як зіницю ока і краще роздрукувати на папірці та сховати у далекому та надійному місці. Цей ключ можна імпортувати в гаманець Blockchain, BitCoin Core і т.д. Втратите ключ - втратите доступ до біткоїнів. Хто дізнається ключ, той зможе забрати ваші біткоїни. За ключом можна отримати адресу BTC, але не навпаки. На поточний день вважається, що за адресою біткоїн гаманця неможливо дізнатися приватний ключ, використовуючи сучасні обчислювальні потужності. Ось запустять квантові комп'ютери, тоді ситуація може і помінятись, але якщо так міркувати, не буде сенсу взагалі в жодних паролях, і це вже окрема тема.
Як імпортувати приватний ключ у гаманець blockchain.info. Заходимо у гаманець . Далі Налаштування->Адреси->Імпортувати адреси. З'явиться вікно "Імпортувати існуючу адресу Bitcoin". Вставляємо приватний ключ. Вводимо 2-й пароль гаманця. Звіряємо номер гаманців у повідомленні: "Схоже, особистий ключ дійсний. Адреса Bitcoin, пов'язана з цим особистим ключем, 1Cate9VZHydaVgqM6vqUFC8mNSTtYcsKrB". Після цього, рекомендую періодично робити перекидання з внутрішніх одноразових гаманців блокчейну на ваш імпортований ключ.
Як імпортувати приватний ключ у BitCoin Core. Можна по цій інструкції. Суть у тому, що потрібно відкрити рядок налаштування в BitCoin Core і виконати 2 команди:
walletpassphrase "Пароль_Програми_BitCoin_Core_Який_Вводимо_Для_Переказу_BTC" 600
importprivkey Ваш_Приватний_Ключ_Priv_key "МіткаДляГаманця"
Наприклад importprivkey 5JdT3vpFs3biXdwHzY3F84qpfpvPagYxUqNCmgYUSU9v4Wn55UA "1Cat"
Після цього перезавантажуємо BitCoin Core.
https://vilcov.com/workterms.php#p4

Безпечне використання Bitcoin

У зв'язку з активним зростанням біткоїну, спостерігається значний попит на біткоїн з боку людей, які на початковому рівні володіють комп'ютером. Ця стаття допоможе зберегти свої біткоїни. Основне, на що треба звернути увагу, це мати резервні копії ключів та хороший антивірус. Резервні копії допоможуть вам не втратити ваші гроші через поломку або крадіжку комп'ютера. Антивірус потрібний для виключення несанкціонованого доступу до вашого комп'ютера.
Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що ваш пристрій, на якому зберігаються біткоїни, можуть вкрасти, розбити, диск може сам собою вийти з ладу, згоріти в пожежі, можуть все забрати при обшуку і т.д. Якщо ви зберегли копії на флешку і тримаєте флешку в цьому будинку - це поганий сценарій. Резервні копії повинні зберігатися подалі від будинку і бажано у кількох примірниках. Якщо ви використовуєте blockchain гаманець, слід обов'язково встановити SMS підтвердження операцій, прив'язати e-mail, задати 2-й пароль (який використовується для переказу коштів), зберегти login в системі blockchain, пароль, 2-й пароль, email, номер телефону для SMS, 12 слів відновлення гаманця. Для Bitcoin Core збережіть файл wallet.dat та пароль для доступу до гаманця. Зберігати можна на флешку, карту пам'яті, DVD, хмарне сховище на кшталт Google Drive, Яндекс-диск. У нас неодноразово були випадки, коли клієнт купував біткоїни, наприклад на 30 тис доларів, і коли він ще не встиг приїхати додому, ці біткоїни вже були вкрадені. Аналіз показав, що на комп'ютері були віруси а для блокчейн гаманця не було встановлено SMS підтвердження і не був прив'язаний email.
https://vilcov.com/workterms.php#p5

Шкідливі альткоїни

Не всі криптовалюти однаково корисні. Альткоїни вам шкодять. Альткоїни - це всі криптовалюти, окрім Bitcoin. Нині їх тисячі.
Чим більше ви купуєте альткоїни, тим сильніше руйнуєте курс біткоїну. Чим вище попит на біткоїн, тим вище курс біткоїну, тим привабливішим стає біткоїн для інвесторів. Чому так? Ось пояснення. Кількість людей у ​​світі – обмежена. Кількість грошей у кожного – також обмежена. Коли Петя, Вася, Коля витратили 50% своїх заощаджень на BTC, решта 50% на будь-яку іншу криптовалюту (альткоїни), то вони зробили вчинок проти себе ж. Другий вчинок суперечить першому. Звести будинок на 50% коштів, щоб поламати його ж, на другі 50%. Дешевше вже тоді нічого не робити. У нашому випадку, не купувати ні біткоїни, ні алькоїни.
Так, нехай нинішній біткоїн старий, вузький, незграбний, дорогий, пропускає лише 7 транзакцій за секунду у світі, але він має саме таким і залишатися. Тому що неможливо всім людям світу наказати відразу забути біткоїн і використовувати більш сучасну крипту. Є купа розумників і купа ідей щодо модернізації біткоїну. Можна і потрібно пристосовуватися до поточного біткоїну, без жодних гомнофорків, категорично уникаючи інших криптовалют. Як це зробити? Та просто - не платити біткоїном за чашку кави, не робити дрібних транзакцій, а використовувати її тільки як серйозний інструмент, тобто по великому. Зараз плата за транзакцію біткоїну (1 вхід, 1 вихід плюс 1 здача, 258 байт) складає ~10 доларів незалежно від суми. З такими комісіями розумно робити транзакції від 1000 доларів і не менше. У дорожнечі транзакцій біткоїну навіть є своя перевага, коли в блокчейн не лізе всяке сміття, а залишаються лише суттєві оплачені транзакції. Інформація дозовано записується в блокчейн біткоїну по 1 мб кожні 10 хв. Цікавий приклад, 05.2017 були куплені 2 SSD диски по 256 Gb, один для повного блокчейна програми Bitcoin Core, інший для аналогічного блокчейну ефіру програми Ethereum wallet. Автор дуже цінує автономність і не зберігає гроші на жодних сайтах, які будь-якого дня можуть бути закриті. Так ось, до кінця 2017 року блокчейн ефіру настільки роздувся, що диск SSD 256 Gb виявився замалим і непридатним для цих цілей. Довелося купувати новий диск. І до речі, ефір вкрай примхливий і стає тільки на SSD та ще й треба, щоб процесор був потужним. При цьому блокчейн біткоїну на 20.12.2017 становить 161 Gb. І тут проблема не в тому, що хтось там купив новий диск, а проблема конкретно ефіру в тому, що КОЖЕН автономний користувач повинен купувати та розширювати диски під це сміття алькоїнів. Блойчейн ефіру дуже брудний і займає купу місця на SSD.
Отже, кожен користувач Internet може створити свою криптовалюту і навіть кілька. Як приклад, беремо ефір, міняємо 5 рядків коду і вуаля - вийшов namecoin. І такого створено у світі багато, на жаль, дуже-дуже багато. Тисячі криптовалют. Проблема тут з ефіром ETH, який взагалі не має меж емісії і здатний нарощувати свою грошову масу вічно. Але хтось же повинен купувати ефір на кілька мільйонів доларів щодня, щоб підтримувати його курс. Поки що так і відбувається.
Отже, що більше покупці зосереджуються на Bitcoin, то більше вирощують, піднімають курс і це призводить до більшого зростання курсу Bitcoin щодо світового еквівалента – долара США. Очікування покупців виправдовуються і всі інвестори задоволені результатами.
Алькоїни потрібні переважно біржам криптовалют. За рахунок альтернативних криптовалют біржі тільки і живуть, заробляючи на обмінах, щоб в один із днів зникнути з усіма грошима клієнтів.

Перекази з vilcov.com на карти ПриватБанку "для виплат"

Приватбанк видає карти двох типів:
- Звичайні та віртуальні карти. Тариф 0% за перекази у "Приват24", але 1% за зняття у банкоматах.
- Карти "для виплат" зустрічав лише фізичні. При переказах через Приват24 банк бере 0.5% з відправника та 0.5% з одержувача. Якщо у платіжці Приват24 вказати 995 грн, система підсвічує, що з відправника буде знято 1000 грн. Одержувачу на картку заходить 990 грн, потім у Приват24 та в банкоматі відображається баланс 990 грн. Знімати у банкоматі можна точно 990 грн.
За перекази на картки "для виплат" Приватбанку сервіс vilcov.com додатково стягує 0.5% від суми. Так відбувається тому, що при переведенні на такі карти, наш сервіс платить у Приватбанку 0.5% від суми. Ми є сервісною організацією, яка виконує платежі та точно розраховує курси та комісії, керуючись ринковою ситуацією та жорсткою конкуренцією на ринку. Дуже часто, знижки навіть в 0.5% робити вже нікуди, щоб не заходити у збитки. Якщо калькулятор на сайті vilcov.com порахував виплату 1000 грн у полі "Отримуєте", то сервіс і виплатить точно 1000 грн. При цьому при переказі на вашу карту для виплат, платіжка буде створена на суму 995 грн. і окремо банк бере комісію 5 грн. У результаті ми віддаємо 1000 грн. Ми мали витратити для видачі клієнту 1000 грн, ми й витратили 1000 грн.Клієнт при цьому отримує 995-0.5% = 990 грн. При переказі на звичайну карту, було б 0% і лише за зняття в банкоматі банк взяв би 1%. Рекомендую замовити звичайну картку (не для виплат) чи Internet картку. Карту Visa Internet можна безкоштовно замовити в Приват24 - у рядку пошуку написати "Замовлення" та вибрати меню "Карти/Замовлення карток". Загалом краще взагалі не використовувати карти для виплат, як сумнівний інструмент. Тому що за ними ЗАВЖДИ береться відсоток ПЕРЕД зарахуванням грошей. За звичайними картами відсоток береться тільки при знятті в банкоматах, але ж можна під 0% оплачувати в терміналах (супермаркети, заправки, аптеки) та взагалі не втрачати відсотки, навіть одержувати ще й "бонус-плюс" як додаток. Також можна Internet карту підв'язати до PayPal та робити покупки у Китаї з 0% комісії на сайті http://gearbest.com/. Можна також безпосередньо за 0% оплачувати карткою покупки на https://ua.aliexpress.com/. Але оплачуючи через PayPal, є широкі права на оскарження якості товару протягом 180 днів, а якщо просто платити карткою, нікому нічого не доведеш. Прохання до клієнтів не користуватися картками "для виплат" на сайті vilcov.com. Ці карти призначені для отримання зарплат, стипендій, пенсій та інших соц. виплат.
https://vilcov.com/workterms.php#p6

Як зекономити 0.5% при знятті в банкоматах Приватбанку

Потрібно мати 2 картки - Visa Internet у гривнях та фізичну картку "для виплат". Карту Visa Internet можна безкоштовно замовити в Приват24 - у рядку пошуку написати "Замовлення" та вибрати меню "Карти/Замовлення карт".
1. Через vilcov.com отримати суму на картку Visa internet
2. Зайти на sendmoney.privatbank.ua, вписати "Номер картки відправника" - вашу картку Visa Internet. "Номер картки одержувача" - вашу фізичну картку для виплат.
3. Переказувати сумами до 15000 грн. Нижче перевіряємо тарифи, "з картки ПриватБанку на картку ПриватБанку - без комісії".
4. Якщо транзакція одразу не проводиться, пишемо в чаті Привату на сайті liqpay.com. Іноді з першого разу не проходять такі прості перекази з карти на карту.
5. Знімаємо грн у банкоматі з картки для виплат, заощаджуючи 0.5%.
https://vilcov.com/workterms.php#p7

Термін проведення обмінних операцій

Виведення Advcash на карти Приватбанку проводиться автоматично та миттєво. Виведення BTC відбувається після 3-х підтверджень мережі. Якщо карти немає в нашій базі, у полі праворуч від номера картки підсвічується "нова карта", але виводити можна. Протягом кількох годин ми додаємо ПІБ за новими картами.
На інші банки виводимо протягом 10 хвилин і гроші надходять на протязі 1-го банківського дня. Поповнення Ваших електронних рахунків відбувається протягом 10 хв після оплати на картку, точніше після того, як гроші з'явилися на нашому рахунку. Це стосується переказів на картки Приватбанку, рахунки Ощадбанку, ВТБ та рахунків у Європі.
https://vilcov.com/workterms.php#p8

Повернення, скасування угоди

Якщо нам не вдається виконати вашу операцію вчасно (завершити угоду) в обумовлений термін, то ми обов'язково повертаємо всі гроші за операцією.
https://vilcov.com/workterms.php#p9

Конфіденційність інформації

Ми ніколи не розголошуємо будь-яку конфіденційну інформацію, яка стала доступною в процесі обробки платежів та іншої діяльності. Це імена клієнтів, їх операції та суми, копії документів, паспортів та ін. Винятком можуть бути лише належним чином оформлені запити з боку правоохоронних органів України
Основним принципом нашої компанії є професійний підхід до потреб наших клієнтів. Кожен клієнт для нас є дуже важливим. Підібрана команда кваліфікованих працівників допоможе Вам вирішити будь-яке питання з високою швидкістю та максимальною ефективністю.
Ви несете відповідальність за надання правильної інформації щодо всіх операцій. Якщо ви надали неправильну інформацію і гроші були відправлені на неправильні/неактивні/заблоковані рахунки, ми не несемо відповідальності за збитки, що виникли. Можливі витрати, пов'язані з рекламаційним листуванням і т.п.
https://vilcov.com/workterms.php#p10

Принципи роботи vilcov.com

Основним принципом нашої компанії є професійний підхід до потреб наших клієнтів. Кожен клієнт для нас є дуже важливим. Професійно підібрана команда допоможе Вам вирішити будь-яке питання з високою швидкістю та максимальною ефективністю. Ви несете відповідальність за надання правильної інформації з усіх операцій. Якщо Ви надали неправильну інформацію і гроші були відправлені на невірні/неактивні/заблоковані рахунки, то у такому випадку ми не несемо відповідальності за виниклі збитки. Ми співпрацюємо з клієнтом за принципом Знай свого кліента (англ. know your customer, скорочено - KYC). Компанії, які працюють із грошима приватних осіб та інших компаній, повинні ідентифіковувати та встановлювати особу контрагента, перш ніж проводити фінансову операцію. Інший базовий принцип, це AML (anti money laundering), тобто протидія відмиванню грошей . Для цього застосовуються напрацьовані процедури та схеми. Відмивання – це приховування справжнього джерела отриманих грошей, коли гроші, отримані злочинним шляхом, перетворюються на чисті.
Недотримання KYC і AML у сучасному світі за достатнього фінансового обороту часто закінчується тюремними термінами для керівництва обслуговуючої компанії.
Тільки ось не потрібно відразу заявляти, як це робить закон РФ № 115-ФЗ: мовляв, раз ви працюєте з біткоїном, значить ви автоматично опиняєтеся залученими до "сумнівних операцій, відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансування тероризму". Існує гарна стаття на сайті BBC на цю тему: за біткоїни можна купити нелегальні речовини або будь-що. Теж саме можна купити і за карбованець, і за долар, і за гривню, і за євро. Тим не менш, ніхто чомусь не обговорює, що вся зброя купується за американський долар, великі постачання наркотиків здійснюються за американський долар... Все чудово працює, навіщо вигадувати біткоїн, якщо є банки, які це все відмивають?
https://vilcov.com/workterms.php#p11

Що робити, якщо до мене звернулися з поліції щодо взаємодії з вашим обмінним пунктом?

Типове питання клієнта - до мене прийшли з поліції, почали ставити запитання, зіпсували увесь день, що робити? Відповідає наш юрист:
- До клієнта прийшли без повістки. Справжні працівники поліції мають пред'являти належним чином оформлену повістку з мокрою печаткою поліції, де вказується номер справи (справжньої справи, а не вигаданого "левака", це згодом можна перевірити) за підписом співробітника із зазначенням статті та підпункту, щодо яких ведеться розслідування.
- Клієнт не переписав дані посвідчення співробітника: ПІБ, посада, номер, маючи на це право.
- Клієнт почав давати свідчення без адвоката. Кожен громадянин має право адвоката. Саме адвокат на підставі свого посвідчення має право ознайомитися з матеріалами справи. Тільки адвокат дозволить припинити неправомірні питання, виключити тиск із боку співробітників органів.
- Клієнт не використав статтю 63 Конституції України. Ця стаття дає право людині не свідчити проти себе. Будь-який громадянин має право законно написати під будь-яким питанням: "Відмовляюся від надання свідчень, згідно зі ст. 63 Конституції України".
- Клієнт має право відмовитися від надання раніше поданих показань. Для цього пишеться через адвоката скарга в прокуратуру на дії співробітника(ів) поліції, аргументуючи незаконністю виклику, допиту, тиску. Зразки таких заяв ми готові надати.
Також ми завжди готові надати свого адвоката для допомоги клієнтам або оплатити вашого адвоката в рамках цих справ.
У клієнта не було можливості поставити актуальне питання, а на якій підставі отримано доступ до мого банківського рахунку? Адже доступ отримано незаконно, без будь-якого рішення суду. Якщо є рішення суду на розкриття банківської таємниці, то адвокат має право ознайомитись з таким документом.
У будь-якого обмінника в Bestchange можна дізнатися номер банківської картки. Деякі співробітники органів, зловживаючи службовим становищем, можуть отримувати доступ до банківських рахунків і навіть "продавати" цю інформацію. Наш громадянський обов'язок - фіксувати подібні прояви корупції та спрямовувати скарги в відповідні інстанції. Немає нічого кримінального в тому, що одна приватна особа (обмінник) переказує кошти іншій приватній особі (одержувачу).
https://vilcov.com/workterms.php#p12

Чи є у вас партнерська програма?

Ні.
Для власників моніторингів обмінних пунктів посилання на експорт знаходиться тут: vilkov.co.uk/exports.xml. Контент оновлюється кожні 3 хвилини.
https://vilcov.com/workterms.php#p13